Salutare.Ma numesc Radu,am 19 ani,sunt din Bucuresti si am venit pe Seopedia pentru ca este cel mai tare forum.
Versiune printabilă
Salutare.Ma numesc Radu,am 19 ani,sunt din Bucuresti si am venit pe Seopedia pentru ca este cel mai tare forum.
:) da este cel mai tare...nu am mai stat sa zic pentru ca....am dat de el cautand pe g**gle sa cumpar niste domenii...:D
Bine ai venit :)
cred că seoiștii de pe seopedia l-au seoisit foarte bine, de ai dat de el :))
Bine ai venit, Radu :)
Bun venit !