Ba da egoist mai esti...
Bine ai venit Delia![]()
bine ai venit Delia.
si voi restu' ce va inghesuiti asa sa o intampinati?![]()
Toate drumurile duc la Targoviste
hai sa ma inghesui si eu daca este inghesuiala... bine ai venit Delia!
no comment ....
cam asta e ...seopedia
un grup de "experti" ...care se comporta profesional atunci cand o tipa se inregistreaza pe forum.
Daca s-a format coada .... ce se da aici? Credeam ca "raposatu" s-a dus
On topic : Bine ai venit in comunitatea noastra !
Imi place sa Joc Zuma
Internet Explorer browser compatibility ... NONE FOREVER
Bine ai venit si succes in proiectele tale. Si daca esti designer bun poate ne mai ajuti si pe noi, eu unul sunt varza la design
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama
Welcome, Delia! Si multa bafta!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)