Salut,
Sunt George, sunt din Constanta, 30 de ani.
Un prieten mi-a recomandat forumul.
Nu stiu prea multe legat de otpimizare, incerc sa acumulez cat mai multe info.
Spor!
Salut,
Sunt George, sunt din Constanta, 30 de ani.
Un prieten mi-a recomandat forumul.
Nu stiu prea multe legat de otpimizare, incerc sa acumulez cat mai multe info.
Spor!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)