Krumel este si modest.Postat în original de Krumel @ Mar 3 2006, 06:57 PM) [post=11541
Doa]
Krumel, e doar Krumel.
A venit pe forum pe 15-November 2004, e membru al forumului cu nr. 14, cu o activitate cat de cat considerabila.
Cam atat.
Ah..sint din Iasi.
E deajuns. <_<
[/QUOTE]
Krumel este si modest.Doar cat de cat considerabila?
![]()




Doa]
Răspunde cu citat
. 