Şi odată upgradat la cont Premium poţi să te întorci înapoi la un Personal?
Mie taxele alea mi se par absurde, la tranzacţii mai mari e destul de aiurea.
Şi odată upgradat la cont Premium poţi să te întorci înapoi la un Personal?
Mie taxele alea mi se par absurde, la tranzacţii mai mari e destul de aiurea.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)