Şi odată upgradat la cont Premium poţi să te întorci înapoi la un Personal?
Mie taxele alea mi se par absurde, la tranzacţii mai mari e destul de aiurea.
Şi odată upgradat la cont Premium poţi să te întorci înapoi la un Personal?
Mie taxele alea mi se par absurde, la tranzacţii mai mari e destul de aiurea.
am contul premier , cum pot baga un buton cu donate ca nu gasesc...
thx
Schiez la Voineasa in weekend !
Dai click pe Merchant Services si apoi pe link-ul Donations. Te sfatuiesc sa alegi varianta neincriptata a butonului pentru ca poti s-o personalizezi mai mult. Bafta la cat mai multe donatii.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)