Am si eu o problema de 1 luna si ceva ma tot 'razboiesc' cu nesimtiti astia de la paypal.
Sa va spun cum sta treaba...
Deci acum 1 luna si ceva am primit o cerere de proiect HTML de la o persoana din strainatate... totul a mers conform planului, am finalizat proiectul, mi-a platit 100$, am facut si factura....si dupa 1 saptamana asa..ma trezesc cu disputa de la persoana aia...binenteles am discutat prin email cu cei de la paypal, le-am trimis copi peste copi cum cer ei + factura si nimic inca am contul pe minus + au mai adaugat eu vreo cativa dolari dar nu stiu pentru ce...
Mentionez ca detin cont paypal verificat dar persoana in cauza avea cont neverificat.
Le-am trimis peste 10 emailuri si nimic, tot ma amana.
Le-am trimis email ca si cum o sa renunt la serviciile lor de RAHAT... iti pune niste limite si niste popriri aiurea.

Daca as sterge eu contul ala si as face altul si sa leg iar cardul sa il fac cont verificat, ce spuneti se va prinde ca tot eu sunt? Mentionez ca mai cunosc persoane care au cate 2-3 conturi paypal si nu le-a facut nimic.