@cristian
...de ce sa vorbesc prostii, am spus ce mi-au zis astia de la suport aici.
Ciao
@cristian
...de ce sa vorbesc prostii, am spus ce mi-au zis astia de la suport aici.
Ciao
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)