Eu prima :-) Am si o idee care cred ca ar merge bine. Linkul va fi catre blogul personal.
Eu prima :-) Am si o idee care cred ca ar merge bine. Linkul va fi catre blogul personal.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)