Mai bazavane nazdravane.
Parca forumul asta se numeste Jobs, nu "Reclame la alte site-uri si forumuri".
Hai zi-mi si mie cum faci $800/luna, mor de curiozitate.
Mai bazavane nazdravane.
Parca forumul asta se numeste Jobs, nu "Reclame la alte site-uri si forumuri".
Hai zi-mi si mie cum faci $800/luna, mor de curiozitate.
Cu stima,
Razvan Pop
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)