Felicitări... dar de ce tocmai Oradea? 🤨 E o comunitate mare de afiliați acolo?
Felicitări... dar de ce tocmai Oradea? 🤨 E o comunitate mare de afiliați acolo?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)