asta era exact sub ce ai citit tu - si cu majuscule:
http://www.hostvision.ro/webhosting-romania.php
asta pe langa primul post in care ma luai de sus desi nu cerusem nimic absurd sau aberant
si cred ca am voie sa folosesc sistemul de reputatie, asa cum cred eu de cuviinta nu?
sper ca nu te-ai suparat acum...