Da, m-am gandit si la asta.. nu este foarte complicat, ai dreptate. Dar, nu stiu cat de mult mi-ar solicita serverul 500 de mesaje / ora si nu vreau sa afectez in felul asta traficul utilizatorilor.
Nu vreau sa trimit in fiecare zi.. at. chiar ar fi spam. In plus nu am suficiente informatii noi de la o zi la alta. Ma gandeam sa trimit o data maxim de doua ori pe saptamana.




Răspunde cu citat