se pare ca ai dreptate - si la mine se vad schimbari masivesi e de bine... ms de pont.
se pare ca ai dreptate - si la mine se vad schimbari masivesi e de bine... ms de pont.
Boingeanu Ben
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)