Din ce spuneti voi inteleg ca daca eu construiesc o tema WP/HTML (si asta e tot business-ul) ori trebuie sa fac mai multe, ori cine vrea sa-mi puna, in mod natural, un link ar fi bine s-o faca pe alt site (sau sa schimbe tema), ori cineva dintre noi intra in belea.

Citat Postat în original de gmc Vezi Post
eventual poti folosi mai multe teme si la fiecare 6-12 luni
Asta e ca la doctor: una galbena la 6 ore si 2 verzi dimineata si seara. De ce la 5 luni nu e ok? La 12 luni e garantat 100%?