"ma toarna"![]()
singura problema e ca acum voi avea "dublicate content", avand in vedere ca unele pagini aveau acelasi continut ca paginile din situl curent.
Sper sa "le uite" cat mai repede![]()
"ma toarna"![]()
singura problema e ca acum voi avea "dublicate content", avand in vedere ca unele pagini aveau acelasi continut ca paginile din situl curent.
Sper sa "le uite" cat mai repede![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)