Cred ca in ultima vreme tot mai multi utilizatori de internet parasesc orice site gasind cu totul altceva pe facebook . Mai nou facebook va implementa un motor de cautare intern doar pentru informatiile postate pe facebook. Daca intr-o vreme forumurile erau la mare cautare pe facebook se poate crea grupuri care eu le consider similare forumurilor. Creand o pagina facebook iti poti face acolo si magazine online cu plata direct de pe facebook. Pe deoparte acest lucru ma cam sperie si nu m-ar durea daca mi-ar lasa si mie spatiu de reclame.

Ce parere aveti? peste cativa ani internetul va insemna Facebook?