Faptul ca esti asa jos pe cuvintele alea cheie inseamna ca site-ul tau are nevoie de optimizare- atat on cat si off page. Gasesti pe forum toata informatia de care ai nevoie.
Iar h1,h2 etc sunt niste tag-uri prin care definesti titlurile/subtitlurile paginii tale. Ce vezi acolo e cod CSS. Din CSS configurezi cum vrei sa ARATE site-ul tau. Headings-urile h1,h2.. le pui in continutul paginii.
Detalii complete HTML Headings . Succes !



Răspunde cu citat

