Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 34 din 34

Subiect: Nu ma inteleg cu google deloc..

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Sutzu
    Sutzu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    3rd April 2011
    Vârstă
    39
    Posturi
    70
    Putere Rep
    28


    Implicit

    Faptul ca esti asa jos pe cuvintele alea cheie inseamna ca site-ul tau are nevoie de optimizare- atat on cat si off page. Gasesti pe forum toata informatia de care ai nevoie.

    Iar h1,h2 etc sunt niste tag-uri prin care definesti titlurile/subtitlurile paginii tale. Ce vezi acolo e cod CSS. Din CSS configurezi cum vrei sa ARATE site-ul tau. Headings-urile h1,h2.. le pui in continutul paginii.

    Detalii complete HTML Headings . Succes !

  2. #2
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Cand scriu pe google link:dinstup.ro imi apar doar 2 rezultate, iar eu am backlink din mai multe surse..
    Mai ceva.. Timp de cateva luni bune am avut 40 URL blocate (webmaster tools) iar acum am 0, pun o poza ca sa va dati seama unde mi-a scris ca am URL blocate.. Sa fi fost vreo penalizare sau?

  3. #3
    Avatarul lui Cristi G
    Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    33
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    49


    Implicit

    Acolo apar doar o mica parte din linkurile catre site-ul tau. Si 'refresh' se face odata la vreo 3 luni parca, la fel ca PR.
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

  4. #4
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    33
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Inteleg, dar chestia cu URL blocate?

    --- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

    Nu imi poate raspunde nimeni?!

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Google ? Ce algoritm foloseste? eu nu mai inteleg nimic
    De urania în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 19th March 2011, 14:01
  2. Hai noroc si rau deloc!
    De toxicristi în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 6th January 2011, 19:18
  3. Nu inteleg penalizarea care am luat-o de la google...
    De Chivu Mihai în forumul Google
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 23rd May 2009, 02:17
  4. Eu nu il mai inteleg deloc pe Google.
    De Netul în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 7th February 2009, 14:09
  5. Eu unul nu-l mai inteleg pe Google
    De Prometeu în forumul Google
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 19th September 2008, 21:36

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •