Habar nu am! Nu am primit nici un email de la ei. Banuiesc ca fostul proprietar al domeniului a facut prostii...alta varianta chiar NU am.
Habar nu am! Nu am primit nici un email de la ei. Banuiesc ca fostul proprietar al domeniului a facut prostii...alta varianta chiar NU am.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)