De ce nu pui link-urile catre cautare si le pui catre site?
De ce nu pui link-urile catre cautare si le pui catre site?
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Nici acum?link:www.loto49.ro - ESTE comanda corecta (fara spatiu dupa cele doua puncte)
link: www.loto49.ro - NU ESTE comanda corecta (cu spatiu dupa cele doua puncte)
Link direct catre cautarile din Google.
Offtopic
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
am observat si eu asta cu space,
@krumel, un fel de bold spam![]()
![]()
Ghid de optimizare SEO pentru începători și nu doar!
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
salut si imi pare bine ca am gasit fomulul acesta.
daca va uitatzi si folositzi comanda aceasta de ex "site:" de pe pagina google-ului o sa observatzi ca el foloseste spatziul la cautare![]()
O posibila cauza poate fi si faptul ca la IBL nu apar paginile din interiorul site-ului.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)