Costa prea mult sa faci asta, nu e penalizare pentru cateva advertoriale, e pentru cei ce se bazeaza in proportie mare pe asa ceva, presupun. Putini se incumeta sa faca asa ceva mai ales ca daca e un site cu un mix bun de linkuri din surse diferite probabil mai mult il ajuta.