Am facut si eu asta la inceput si surprizacei care nu facusera siteurile pentru useri erau primii.
Sa fim seriosi, nu o sa reuseasca google oricat de google ar fi el, sa isi dea seama care sunt siteurile facute pentru useri si care nu. O sa penalizeze probabil siteurile prea optimizate si gata.
Eu cred totusi ca inca fac teste. Nu cred ca e posibil sa se ajunga ca rezultatele sa difere la fiecare cautare. O sa ajunga la un algoritm care o sa aduca o ordine stabila intrun final. Sper ca asta sa se intample cat mai repede.




cei care nu facusera siteurile pentru useri erau primii.
Răspunde cu citat