Poate sunt un pic offtopic dar cred ca:
Ministrii nu prea au mai nimic in comun cu sectoarele care le conduc, sunt pusi doar pe criterii de interes de grup (nu politice, ca e prea pretentios spus)
N-au habar de ce se va intampla pentru ca au alte preocupari
In Romania n-a prea existat in nici un domeniu nici un fel de strategie nici pe termen mediu nici pe termen lung
D'aia sau dus multe de rapa in mai toate domeniile






Răspunde cu citat