ar fi spre avantajul lor sa ia o taxa anuala de la noi, si poate avantajul nostru daca puteam recupera sutele de domenii luate de straini (poate mii)
cu toate ca am peste 30 de domenii .ro sunt pentru taxa anuala
ca sa nu mai spun ca decizia de a se intrduce taxa sau nu ar trebui sa fie votata de catre noi, cei care folosim domeniile .ro