mike07: in momentul transferului platesti o taxa ce include si prelungire pe 1 an. corect ar fi sa astepti termenul de expirare si atunci sa transferi.
Nu stiu cum e acum oferta anul trecut, am inregistrat vreo 200 com uri cu 0.99 pe acelasi cont.
mike07: in momentul transferului platesti o taxa ce include si prelungire pe 1 an. corect ar fi sa astepti termenul de expirare si atunci sa transferi.
Nu stiu cum e acum oferta anul trecut, am inregistrat vreo 200 com uri cu 0.99 pe acelasi cont.
Momentan este/sunt 34 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 34 vizitatori)