Mi-am cumparat un domeniu .site cu 4 lei si vad ca nu pot da ping in el/nu il pot accesa. Mi-am setat NS catre prorpiul VPS.
A mai avut cineva .site pana acum? Trebuie vreo setare speciala?
Mi-am cumparat un domeniu .site cu 4 lei si vad ca nu pot da ping in el/nu il pot accesa. Mi-am setat NS catre prorpiul VPS.
A mai avut cineva .site pana acum? Trebuie vreo setare speciala?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)