Mi-am cumparat un domeniu .site cu 4 lei si vad ca nu pot da ping in el/nu il pot accesa. Mi-am setat NS catre prorpiul VPS.
A mai avut cineva .site pana acum? Trebuie vreo setare speciala?
Versiune printabilă
Mi-am cumparat un domeniu .site cu 4 lei si vad ca nu pot da ping in el/nu il pot accesa. Mi-am setat NS catre prorpiul VPS.
A mai avut cineva .site pana acum? Trebuie vreo setare speciala?
Nu ma lasa din interfata VPS sa adaug domeniu .site si omisesem.
Am creat acum manual vhost pentru noul domeniul. Mai astept sa vad daca merge.