Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimulUltimul
Rezultate 31 la 40 din 47

Subiect: Cum numeri prostii de pe facebook?

  1. #31
    Avatarul lui Cristi94
    Cristi94 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    24th July 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Posturi
    34
    Putere Rep
    28


    1 out of 2 members found this post helpful.

    Implicit

    Pai in Romania daca au vazut cuvantul "gratuit" in componenta linkului deja ai 1 milion de vizitatori din oficiu...

  2. #32
    Avatarul lui -Rares-
    -Rares- este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    54
    Data înscrierii
    14th May 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.623
    Putere Rep
    54


    Implicit

    Parerea mea e ca toate aceste concursuri vor marca o noua era a facebook-ului, cea a declinului... Romanul nostru va ramane cu amintirea ca facebook-ul e teapa, ca aia de la facebook i-au promis ochelari si nu i-au mai trimis, ca l-au prostit si cu iphone-ul, etc...
    Creștere putere, consum redus și optimizare software motor - servicii profesionale de chiptuning

  3. #33
    Avatarul lui StarNET
    StarNET este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.429
    Putere Rep
    37


    Implicit

    Citat Postat în original de -Rares- Vezi Post
    Parerea mea e ca toate aceste concursuri vor marca o noua era a facebook-ului, cea a declinului... Romanul nostru va ramane cu amintirea ca facebook-ul e teapa, ca aia de la facebook i-au promis ochelari si nu i-au mai trimis, ca l-au prostit si cu iphone-ul, etc...
    e posibil sa se piarda ceva utilizatori dar nu cred ca asa de multi incat sa conteze ...
    Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
    Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com

  4. #34
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    66
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    54
    Posturi
    3.948
    Putere Rep
    66


    Implicit

    Nici o sansa. Vin userii de pe hi5 Cu tot cu "scoala lor".
    Dar cam asta e farmecul la facebook: vrea useri multi.
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  5. #35
    Avatarul lui radeoN
    radeoN este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    24th December 2010
    Vârstă
    35
    Posturi
    196
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Salut,ca sa numai deschid inca un topic, am o pagina de facebook la un site si am ~200 likeuri, unde scriu pe facebook ca sa le apara celor care au dat like pe wall mesajul ?

  6. #36
    Avatarul lui StarNET
    StarNET este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    5th March 2009
    Locaţie
    Brasov
    Posturi
    1.429
    Putere Rep
    37


    Implicit

    Ontopic: Log In | Facebook

    Ma gandeam ca se merita
    Vezi cum e vremea inainte sa iti faci planuri !
    Peste 4000 iconite in ORICE culoare, ORICE dimensiune si in 5 formate: iconsDB.com

  7. #37
    Avatarul lui Andrei S
    Andrei S este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    16th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    453
    Putere Rep
    33


    Implicit

    Citat Postat în original de StarNET Vezi Post

    mi-ai dat o idee...

    On:
    Au aparut ca ciupercile, deja numar cel putin 5 grupuri distincte. Partea buna este ca abuzul asta obisnuieste romanul cu genul acesta de tepe pe fb.
    Am un blog de afiliere blog Comparix dar si site Comparix.

  8. #38
    Avatarul lui Empire
    Empire este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    14th December 2010
    Locaţie
    BM
    Vârstă
    42
    Posturi
    360
    Putere Rep
    0



  9. #39
    Avatarul lui broski
    broski este deconectat Guest
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th July 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    31
    Posturi
    599
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Empire,ieri am primit si eu invitatie la asta cu mini laptop ...chiar nu-i inteleg cum de pun botul la asa ceva

  10. #40
    Avatarul lui raluca
    raluca este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    22nd February 2011
    Posturi
    112
    Putere Rep
    29


    Implicit

    S-a mentionat in acest thread "marketing" si nu prea inteleg la ce marketing? A retinut cineva vreo firma, vreuan brand, vreaun site, orice, din toata povestea asta? Ca sa nu mai zic: marketingul e eficient cand iti aduce vanzari, ori povestea asta replicata de cel putin 5-6 ori deja tind sa cred ca nu a adus nimanui niciun leu, mai ales ca nu stiu cine ce vinde si la ce face marketing in povestea asta. La evenimentul cu telefonul de ultima generatie de exemplu, trebuie sa dai like pe o pagina "pestisorul de aur" sau ceva de genul, unde nu e NIMIC.

    Daca insa chiar se face un astfel de eveniment PE BUNE, si firma X cu brandul Y da cadouri primilo Z care dau like pe pagina lor, atunci da, se poate discuta de marketing, insa o astfel de campanie ar avea eficienta zero in acest moment, din cauza acestor campanii fantoma.

Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Corectati-ma daca spun prostii
    De Seinfeld în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 16th May 2011, 17:25
  2. Site afectat de malware sau alte prostii din astea
    De tataraseni în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 7th April 2011, 18:22
  3. Facebook down ?
    De Cristian Mezei în forumul Discutii Social Media
    Răspunsuri: 29
    Ultimul Post: 25th September 2010, 18:18
  4. Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st October 2006, 12:52
  5. Fake PayPal - inca un român care se tine de prostii
    De c_n_m în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st October 2006, 12:52

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •