Salut.
:morons:
Ma gandesc ca a fost generat de ceva editor de HTML. Adica mi se pare absurd. Sau cine le-a scris nu stia ce este optimizarea, si acelea i s-au parut relevante pentru continut.
Dumnezeu cu el.![]()
Salut.
:morons:
Ma gandesc ca a fost generat de ceva editor de HTML. Adica mi se pare absurd. Sau cine le-a scris nu stia ce este optimizarea, si acelea i s-au parut relevante pentru continut.
Dumnezeu cu el.![]()
Cu stima,
Razvan Pop
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)