offtopic: mi se par enervante duble post-urile (no offence, de obicei nu prea sunt tolerate, exista butonul EDIT care poate fi folosit)![]()
offtopic: mi se par enervante duble post-urile (no offence, de obicei nu prea sunt tolerate, exista butonul EDIT care poate fi folosit)![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)