Vezi Rezultate Sondaj: Ce folositi pentru monitorizare?

Alegători
17. Nu puteţi vota în acest sondaj
  • Webstats

    2 11,76%
  • AWStats

    14 82,35%
  • Webalizer

    1 5,88%
  • Urchin

    0 0%
Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 41

Subiect: Ce folositi pentru monitorizare?

  1. #21
    Avatarul lui eRwin
    eRwin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    5th August 2005
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    460
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Originally posted by Cristian Mezei
    [b] Dpdv functionalitate, imi lipseste foarte mult, ultimii 100 referreri (site-uri + motoare)..
    Din cauza pe care ai precizat-o, mi-am construit un site de statistici propriu

    http://www.usersonline.ro/

    Din pacate nu pot sa-l pun la dispozitia publicului larg (no money no joy)

    In schimb recomand cu caldura http://www.countomat.com/ , transmite PR si afiseaza o multitudine de informatii despre paginile accesate, motoare, kw, etc.

  2. #22
    Avatarul lui Razvan Pop
    Razvan Pop este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    9th July 2004
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.376
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Salut,

    Folosesc: BBclone, WebStats, Awstats si Webalizer.

    Cam atat.
    Cu stima,
    Razvan Pop

  3. #23
    Avatarul lui kevinro
    kevinro este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Posturi
    369
    Putere Rep
    39


    Implicit

    Eu folosesc phpmyvisites. Merita incercat, mai ales pentru rapoartele grafice care pot fi aratate frumos clientilor.

  4. #24
    Avatarul lui misu
    misu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    12th June 2005
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    637
    Putere Rep
    40


    Implicit

    ce parere aveti de "noul" statistici.ro ?
    Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare

  5. #25
    Avatarul lui eRwin
    eRwin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    5th August 2005
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    460
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Bine zici "noul"
    Imi pare rau pentru lipsa posibilitatii de a-ti compara site-ul cu altele concurente. Displayul grafic era, cel putin pentru mine, foarte util.

    Se pare ca Netbrige vrea sa scoata bani din site. Sper ca trafic.ro sa ramana free.....

  6. #26
    Avatarul lui danic
    danic este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th November 2004
    Locaţie
    Timisoara, Timis
    Vârstă
    44
    Posturi
    255
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Vor scoate ei bani din site-ul ala cand le voi plati eu
    Trafic.ro e partinitor. Neogen.ro arata ok pana in prezent.
    Folosesc in mod regulat AWStats.

    Numai bine!

  7. #27
    Avatarul lui Anonymous
    Anonymous Guest


    Implicit

    Sau sa fie o taxa mica platibila prin SMS.

  8. #28
    Avatarul lui danic
    danic este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th November 2004
    Locaţie
    Timisoara, Timis
    Vârstă
    44
    Posturi
    255
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Eu unul nu voi plati NICIODATA pentru un serviciu indoielnic de contorizare!

    Numai bine!

  9. #29
    Avatarul lui danic
    danic este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    16th November 2004
    Locaţie
    Timisoara, Timis
    Vârstă
    44
    Posturi
    255
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Apropo, de ce nu pot vota? A expirat chestionarul?

  10. #30
    Avatarul lui eRwin
    eRwin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    5th August 2005
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    460
    Putere Rep
    40


    Implicit

    Originally posted by danic
    [b]Apropo, de ce nu pot vota? A expirat chestionarul?
    am aceasi problema

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. soft monitorizare
    De ibaldazar în forumul Utile
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 6th September 2010, 00:08
  2. Ce client pentru rss folositi?
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 14th November 2009, 12:43
  3. Monitorizare trafic
    De ghostdlr în forumul Utile
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 13th May 2009, 20:17
  4. VPS + monitorizare uptime
    De Aurel Dragut în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 19th January 2008, 12:34
  5. TraceWatch - cu adevarat monitorizare
    De Razvan Pop în forumul Utile
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 12th October 2005, 17:20

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •