Postat în original de Cipixxx sa inteleg ca daca fac site-ul in photoshop, iar dupa aceea ii dau save for web(ceva de genul asta), merge... Tocmai asta am incercat sa specific in "later edit"...ca nu merge. A fost initial o confuzie care pe parcurs am lamurit-o.
Promovez Produse și Servicii Auto si detin un Blog personal Twitter: @AurelDragut
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum