Teoretic poate. Fie te raporteaza pentru vreo greseala de-a ta, in cazul in care ea exista.
Si a doua varianta, iti aduce o tona de linkuri dintr-o data, ca sa iti iei penalizare. Insa cum ziceam...asta se poate transforma intr-un avantaj.

Cu toate astea, vreau sa te intreb ce varsta are? Pentru ca la cum mi-l descrii pare un mic "hakăr".