Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post

Decat sa primesc commenturi cu "Jocuri Gratis" care sa-mi spuna "ai dreptate" mai bine deloc. Si daca am nofollow nu inseamna ca nu vin comentarii. Am avut articole care au starnit destule reactii si vizitatori care s-au fidelizat si au devenit comentatori constanti chiar daca nu aveam dofollow.

Doar pentru ca spuneam ceva interesant. Ala e secretul ca sa atragi mai multe comentarii: scrie despre ceva interesant. ATAT.

scria Krumel despre de ce lumea considera gresit sa comentezi pe un blog cu "Jocuri gratis" , imi placuse articolul.

Nu am folosit pana acum ca si strategie de link building comentariile pe bloguri dar sunt sigur ca in .ro merge inca bine. Atata timp cat respectivul vine cu un comentariu la subiect, care arata ca a stat 4 minute sa citeasca un articol, si comenteaza ceva interesant mi se pare ok sa se accepte si un Jocuri gratis cu comentariu.
Putin mai multa severitate in astfel de situatii si totul ar fi ok, cel putin din punctul meu de vedere.
Sunt sigur ca multi au lucruri interesante de scris si totusi lasa DOFOLLOW, nu cred ca se reduce la asa ceva...

P.S sper sa fiu obiectiv, nu am blog, nu comentez pe bloguri pt dofollow.....