]Postat în original de too_night @ Jan 11 2006, 07:52 PM) [post=8963
Hmmm....depinde: o sa ma pot aprecia pe mine insumi?
[/QUOTE]
Tu ce parere ai ? :unsure:
]Postat în original de too_night @ Jan 11 2006, 07:52 PM) [post=8963
Hmmm....depinde: o sa ma pot aprecia pe mine insumi?
[/QUOTE]
Tu ce parere ai ? :unsure:
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)