Vezi Rezultate Sondaj: Reputation System

Alegători
11. Nu puteţi vota în acest sondaj
  • Da

    5 45,45%
  • Da. Doar daca apare in mod automat numele celui care a dat/luat||

    6 54,55%
Rezultate 1 la 10 din 28

Subiect: Reputation System

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui too_night
    too_night este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    28th November 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    704
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Parerea mea si fac ce vreau cu ea...

    Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?

  2. #2
    Avatarul lui Cristian Mezei
    Cristian Mezei este deconectat Administrator
    Reputatie:
    65
    Data înscrierii
    20th February 2005
    Locaţie
    Everywhere
    Posturi
    6.975
    Putere Rep
    65

    Implicit

    Citat Postat în original de too_night @ Jan 11 2006, 08:14 PM) [post=8966
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Parerea mea si fac ce vreau cu ea...

    Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?
    Eu nu te inteleg. In ]
    Parerea mea si fac ce vreau cu ea...

    Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?
    [/QUOTE]

    Eu nu te inteleg. In fine.

    Altcineva are pareri ?
    Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.

  3. #3
    Avatarul lui too_night
    too_night este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    28th November 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    704
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Cristian Mezei &#064; Jan 11 2006, 08&#58;28 PM) [post=8967
    Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    Eu nu te inteleg. In fine.
    Altcineva are pareri ?
    Alte pareri ar putea fi: "in fine..."; n-ar fi bune
    Vroiam sa zic: ca aprecierile (mai ales din partea unui membru pt.altii) ar putea-o lua razna: cineva care le face total aiurea si in 2 sapt.nu mai este pe forum, sau poate intr-o zi; asta e doar un exemplu, cred ca mai pot fi si altele (daca vrei mai scot); din cauza asta ar trebui ca cineva chiar sa se ocupe de chestia asta, right?
    Asta vroiam sa zic, daca nu am inteles eu gresit ideea cu "reputation sy]
    Eu nu te inteleg. In fine.
    Altcineva are pareri ?
    [/QUOTE]
    Alte pareri ar putea fi: "in fine..."; n-ar fi bune
    Vroiam sa zic: ca aprecierile (mai ales din partea unui membru pt.altii) ar putea-o lua razna: cineva care le face total aiurea si in 2 sapt.nu mai este pe forum, sau poate intr-o zi; asta e doar un exemplu, cred ca mai pot fi si altele (daca vrei mai scot); din cauza asta ar trebui ca cineva chiar sa se ocupe de chestia asta, right?
    Asta vroiam sa zic, daca nu am inteles eu gresit ideea cu "reputation system".

    "In fine. Altcineva?"

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. tell a friend system
    De B3aT în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 6th July 2008, 12:44
  2. Paypal reputation number
    De rickysyv în forumul PayPal
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 1st April 2008, 13:33
  3. Reputation power bar Diana vs Mezei
    De Iskander în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 39
    Ultimul Post: 5th June 2007, 02:37
  4. Reputation System
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 26th May 2006, 13:25

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •