Parerea mea si fac ce vreau cu ea...
Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?![]()
Parerea mea si fac ce vreau cu ea...
Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?![]()
Eu nu te inteleg. In ]Postat în original de too_night @ Jan 11 2006, 08:14 PM) [post=8966
Parerea mea si fac ce vreau cu ea...
Serios acum: ideea poate n-ar fi rea, insa ar trebui sa se ocupe cineva de chestie, ca sa fie "pe bune"; cine sa fie? Tot Krumel ?
[/QUOTE]
Eu nu te inteleg. In fine.
Altcineva are pareri ?
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Alte pareri ar putea fi: "in fine..."; n-ar fi bunePostat în original de Cristian Mezei @ Jan 11 2006, 08:28 PM) [post=8967
Vroiam sa zic: ca aprecierile (mai ales din partea unui membru pt.altii) ar putea-o lua razna: cineva care le face total aiurea si in 2 sapt.nu mai este pe forum, sau poate intr-o zi; asta e doar un exemplu, cred ca mai pot fi si altele (daca vrei mai scot); din cauza asta ar trebui ca cineva chiar sa se ocupe de chestia asta, right?
Asta vroiam sa zic, daca nu am inteles eu gresit ideea cu "reputation sy]
Eu nu te inteleg. In fine.
Altcineva are pareri ?
[/QUOTE]
Alte pareri ar putea fi: "in fine..."; n-ar fi bune
Vroiam sa zic: ca aprecierile (mai ales din partea unui membru pt.altii) ar putea-o lua razna: cineva care le face total aiurea si in 2 sapt.nu mai este pe forum, sau poate intr-o zi; asta e doar un exemplu, cred ca mai pot fi si altele (daca vrei mai scot); din cauza asta ar trebui ca cineva chiar sa se ocupe de chestia asta, right?
Asta vroiam sa zic, daca nu am inteles eu gresit ideea cu "reputation system".
"In fine. Altcineva?"
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)