Este posibil sa apara semnaturile chiar daca nu suntem logati?
Cod:Mutat. Discutie ce tine de administrativ.
Este posibil sa apara semnaturile chiar daca nu suntem logati?
Cod:Mutat. Discutie ce tine de administrativ.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)