@Emgos: Scopul nostru este calitatea, nu cantitatea. La ce bun un forum cu 20.000 de utilizatori, daca doar 100 dintre ei sunt activi?
Cui i s-a dat peste nas? Arata-ne cazuri concrete ca sa le putem corecta.