@Emgos: Scopul nostru este calitatea, nu cantitatea. La ce bun un forum cu 20.000 de utilizatori, daca doar 100 dintre ei sunt activi?
Cui i s-a dat peste nas? Arata-ne cazuri concrete ca sa le putem corecta.
@Emgos: Scopul nostru este calitatea, nu cantitatea. La ce bun un forum cu 20.000 de utilizatori, daca doar 100 dintre ei sunt activi?
Cui i s-a dat peste nas? Arata-ne cazuri concrete ca sa le putem corecta.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)