Si in esenta cu ce deranjeaza o persoana cu un cont pe seopedia care nu este activ? Daca omu e nou in domeniu si spune cateva dume i se da peste nas (na asha crede omu ca e bine, si a spus parerea lui), poate prefera doar sa citeasca la inceput si si-a facut cont in primul rand din respect si poate mai tarziu cand va fi sigur pe ce gandeste va si spune pe acest forum.
Eu am vrut sa ma inscriu pe acest forum inca de la inceput dar fiidnca nu erau decat vreo 20 de useri nu am facut-o si am preferat un alt forum cu un numar mai mare de utilizatori inscrisi, poate se intelege ce vreau sa zic, in acest caz numarul a facut diferenta nu cat de experti sunt unii si cat de slabi dar multi sunt ceilalti... e clar ca unde sunt mai multi se afla si se discuta si mai multe.




Răspunde cu citat