Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)
Eu nu am dat nici un avans
Chiar daca este o suma mica, prefer sa platesc dupa
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama
As vrea sa stiu exact daca i-a mai dat si altcineva vreun ban. Ma gandesc ca daca-s doar eu, nu i-o conveni sa fuga de pe forum cu doar 20 de euro si poate mai am sanse sa vad articolele sau banii. Prefer articolele, banii pot sa-i recuperez si din fata de la Poli, ca-i la 10 minute de mine![]()
Vroiam sa incep si eu o colaborare cu el..insa se pare ca nu mai am cu cine!
Ma gindesc insa ca totusi o sa revina, probabil a luat mai multe comenzi decit putea sa faca fata si de aceea acum s-a dat la fund!
A primit cineva articole de la el? cum sunt scrise? pe ce nise?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)