Salutare!
Sunt de ceva vreme membru al acestei comunitati si uite ca in sfarsit am hotarat sa postez oferta de servicii privind postarea pe forumuri. Dupa cum unii membri stiu deja, cunosct destul de bine gramaticia limbii romane.
Deoarece am nevoie de o suma consistenta de bani, am decis sa postez si contra unor sume de bani pe alte forumuri.
Am mai colaborat pana acum cu forumuri din nise precum webmaster-webdesign, animale sau forum general.
Pretul este general si anume 0.3EURO (indiferent ca e un post oarecare sau un thread nou). Plata prefer sa se efectueze prin sistemul Paypal in fiecare duminica pentru intervalul duminica-sambata.
La sfarsitul fiecarei saptamani veti primi pe e-mail un raport complet asupra activitatii mele pe forum.
Posturile pe forum nu vor fi monosilabice, avand minim 20 de cuvinte. Numarul maxim de cuvinte nu exista, deoarece voi posta atat cat trebuie, in functie de subiectul abordat.
Numai bine!



Răspunde cu citat