Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Forum poster

  1. #1
    Avatarul lui impelo
    impelo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    7th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    304
    Putere Rep
    29

    Implicit Forum poster

    Salutare!

    Sunt de ceva vreme membru al acestei comunitati si uite ca in sfarsit am hotarat sa postez oferta de servicii privind postarea pe forumuri. Dupa cum unii membri stiu deja, cunosct destul de bine gramaticia limbii romane.
    Deoarece am nevoie de o suma consistenta de bani, am decis sa postez si contra unor sume de bani pe alte forumuri.
    Am mai colaborat pana acum cu forumuri din nise precum webmaster-webdesign, animale sau forum general.

    Pretul este general si anume 0.3EURO (indiferent ca e un post oarecare sau un thread nou). Plata prefer sa se efectueze prin sistemul Paypal in fiecare duminica pentru intervalul duminica-sambata.

    La sfarsitul fiecarei saptamani veti primi pe e-mail un raport complet asupra activitatii mele pe forum.
    Posturile pe forum nu vor fi monosilabice, avand minim 20 de cuvinte. Numarul maxim de cuvinte nu exista, deoarece voi posta atat cat trebuie, in functie de subiectul abordat.

    Numai bine!

  2. #2
    Avatarul lui DRG
    DRG
    DRG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    442
    Putere Rep
    35

    Implicit

    cunosct destul de bine gramaticia limbii romane
    fail
    D R G

  3. #3
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    61
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    61

    Implicit

    Citat Postat în original de impelo Vezi Post
    Deoarece am nevoie de o suma consistenta de bani, am decis sa postez si contra unor sume de bani pe alte forumuri.
    Am mai colaborat pana acum cu forumuri din nise precum webmaster-webdesign, animale sau forum general.
    Care e serviciul pe care il aduci ... postezi pe forumuri ... si ce ??? beneficiul meu care e ?

  4. #4
    Avatarul lui impelo
    impelo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    7th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    304
    Putere Rep
    29

    Implicit

    @b.Dragos, am gresit si imi asum toate acuzele.
    @avram, ma adresez proprietarilor de noi forumuri. Acestia au nevoie de posturi. Nimeni nu va intra pe un forum parasit sau gol unde nu exista activitate.

  5. #5
    Avatarul lui DRG
    DRG
    DRG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    442
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Nu te acuz cu nimic , doar sa fi mai atent, e spre binele tau.
    O seara buna!
    D R G

  6. #6
    Avatarul lui Radu.R
    Radu.R este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    27th February 2011
    Locaţie
    Satu Mare
    Posturi
    366
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Salut, comentarii pe bloguri nu faci? Voi fii interesat pe viitor si de forum, dar acum am nevoie de comentarii pe unul din blogurile mele. Pm cu detalii de contact dacă e..
    tosin.

  7. #7
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Posturi
    3.126
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Citat Postat în original de b.Dragos Vezi Post
    Nu te acuz cu nimic , doar sa fi mai atent, e spre binele tau.
    O seara buna!
    Si tu ar trebui sa fii mai atent . Mult succes Impelo, scuza-mi off-ul te rog.

  8. #8
    Avatarul lui DRG
    DRG
    DRG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    442
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Citat Postat în original de Bogdan Calin Vezi Post
    Si tu ar trebui sa fii mai atent . Mult succes Impelo, scuza-mi off-ul te rog.
    Ce crezi ca fac eu acum: fii-cand-se-scrie-fi-cu-2-i/.
    M-ai prins, BRAVO , ai un plus de la mine.

    EDIT: nu pot sa ofer azi dar maine nu o sa uit.
    D R G

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Forum poster
    De Reaper în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 10th November 2011, 14:30
  2. cum e mai bine: forum.site.ro sau site.ro/forum?
    De gigipok în forumul Google
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 14th February 2010, 20:15
  3. Forum Posters Gay Lesbian forum si alte forumuri adult
    De w3bmaster în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 7th January 2009, 22:32
  4. Blog poster: turism, oferte vacante.
    De Serban Cristian în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 20th November 2008, 17:37
  5. Nou pe forum
    De Florin39 în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 19th May 2007, 22:47

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •