Rezultate 1 la 10 din 16

Subiect: Feriti-va de ... Altex

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui George Ginghina
    George Ginghina este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    5th November 2010
    Locaţie
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    32
    Posturi
    823
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Citat Postat în original de Rapsodia Vezi Post
    Am patit-o si eu ca astia de la Altex, cred ca am si scris aici pe forum. Ideea este ca au curier propriu, deci nu e nevoie de unul extern. Dar asa sun tei, ii doare-n basca de comenzi.
    Gresit! De curand mi-am comandat in aceeasi zi 3 lucruri de la Altex: un aspirator, un router si un cablu RJ-45.
    Ei ce sa vezi, aspiratorul a venit cu Urgent Curier, router-ul la fel si cablul cu curierul celor de la Altex.

    Ceea ce voiam sa subliniez este ca nu se folosesc DOAR de curierul lor.
    Digital Performance Specialist - realizez campanii de FB, IG, Google si YouTube Ads.
    Ah, ma mai ocup si cu grafica photo si video. Pentru colaborari ma puteti contacta aici.

  2. #2
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.789
    Putere Rep
    33

    Implicit

    Citat Postat în original de George Ginghina Vezi Post
    Gresit! De curand mi-am comandat in aceeasi zi 3 lucruri de la Altex: un aspirator, un router si un cablu RJ-45.
    Ei ce sa vezi, aspiratorul a venit cu Urgent Curier, router-ul la fel si cablul cu curierul celor de la Altex.

    Ceea ce voiam sa subliniez este ca nu se folosesc DOAR de curierul lor.
    Asa o fi, dar in cazul meu cele 2 laptopuri erau venite prin curierul lor intern. Iar vrajeala ca nu stim unde-i marfa, e la curier da nu dam de el, in czul meu nu se sustine. Dovada ca dupa ce am sunat de 20 de ori si de cat eori intrebau daca e ok raspunsul lor telefonic ziceam ca NU e OK, ca sa ramana treaba asta imprimata, NU e ok sa zici ca TU Aletex nu dai de Altex sa stii cand soseste marfa. OK, de acord ca sunt probleme, dar cand suni asta za-ti zica: NU putem livra marfa decat peste 2 saptamani, mergi matale in concediu, mergi la fete ... NU sta in casa sa astepti marfa [ nu mai zic cand e deja platita! ]. Asta e buba, ca te mint in fata, restul este evident.
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Feriti-va de colaborarea cu Blogatu'
    De Kreator în forumul Comunitatea Seopedia
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 17th July 2018, 21:49
  2. Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 16th October 2016, 00:14
  3. Un bisnitar de care sa va feriti
    De edy12006 în forumul Plagiat
    Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 16th October 2010, 14:28
  4. Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 27th September 2008, 14:40
  5. Nr.1 in GOOGLE intr-o saptamana ..... FERITI-VA ;)
    De musashi în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 8th January 2007, 19:52

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •