Si eu folosesc ambele metode.
Cel mai des folosesc metoda link dar daca am o bara de meniu de ex. folosesc import. Nu am observat vreo diferenta la timpul de incarcare al paginii.
Si eu folosesc ambele metode.
Cel mai des folosesc metoda link dar daca am o bara de meniu de ex. folosesc import. Nu am observat vreo diferenta la timpul de incarcare al paginii.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)