Hmm, cred ca e cea mai trista versiune de html. Nu am intalnit nicaieri niciun strop de entuziasm sau apreciere pentru aceasta schimbare.. o sa uit de el pana capata popularitate.
Hmm, cred ca e cea mai trista versiune de html. Nu am intalnit nicaieri niciun strop de entuziasm sau apreciere pentru aceasta schimbare.. o sa uit de el pana capata popularitate.
Citeste primul meu curs SEO - principii de baza. Vezi oferta mea de advertoriale PR5.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)