Salut.De curand mi-am schimbat PC-ul cu un laptop de 7 inch si am avut unele neplaceri;ferestrele de dialog nu se vedeau etc.
Ceea ce m-a deranjat cel mai mult este faptul ca siteul pe care il administrez se vede dezastruos.M-am uitat la seopedia si am observat ca forumul se vede perfect si pe linux(mint elyssa) si pe windows(xp home,pro) si pe display de 15,17 si 7 inch si de asemenea are aceeasi afisare pe cele mai folosite browsere:firfox,opera,internet explorer 6,7,chrome.
Ce trebuie modificat in css ca siteul sa apara in acelasi mod indiferent de so,browser si display?
Ms.




Răspunde cu citat
in special pt mizeria de ie6 si fratiorii lui mai mari care iti vor da cele mai mari batai de cap 
