'Unchiul G.' mi-a vorbit despre voi... desi am dat si mai demult de voi doar cu putin timp in urma am hotarat sa ma inscriu
ps: mi-am dat seama ca merita...
'Unchiul G.' mi-a vorbit despre voi... desi am dat si mai demult de voi doar cu putin timp in urma am hotarat sa ma inscriu
ps: mi-am dat seama ca merita...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)