Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 19 din 19

Subiect: Despre blogosfera

  1. #11
    Avatarul lui zoso
    zoso este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    10th September 2007
    Locaţie
    brasov
    Vârstă
    44
    Posturi
    326
    Putere Rep
    31

    Implicit

    da, zi cu nume și prenume cine și-a atacat competiția pe blog. poți?

    și doi, nu te duce capul să te gândești de ce, dupa zeci de articole despre mine, tot 0 hituri ai pe căutarea numele meu.

  2. #12
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.695
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Citat Postat în original de zoso Vezi Post
    da, zi cu nume și prenume cine și-a atacat competiția pe blog. poți?

    și doi, nu te duce capul să te gândești de ce, dupa zeci de articole despre mine, tot 0 hituri ai pe căutarea numele meu.
    Uite ca m-am prins de ce nu sunt cautari nu hit-ui dar daca esti curios, mai sap... cine si-a atacat competitia pe blog? Vrei sa afli, cauta .. ca ai sa gasesti... nu dam mura-n gura ca nu asta e subiectul topicului, am scris asta de 2 ori, subiectul este despre comportamnet. Desenez? Poti sa discuti subiectul? OK, nu? Asta e, nu ai prea scris pe aici ca sa duc dorul raspunsurilor in 2 peri, astept si ceva intelgent ca raspuns in continuare, eu inca mai sper, stiu ca poti, doar sa vrei!
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

  3. #13
    Avatarul lui zoso
    zoso este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    10th September 2007
    Locaţie
    brasov
    Vârstă
    44
    Posturi
    326
    Putere Rep
    31

    Implicit

    tentativele astea de a părea deștept nu funcționează.

  4. #14
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.695
    Putere Rep
    29

    Implicit

    Citat Postat în original de zoso Vezi Post
    tentativele astea de a părea deștept nu funcționează.
    Pai si atunci de ce încerci? Adică stii și perseverezi?
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

  5. #15
    Avatarul lui haotik
    haotik este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    47
    Posturi
    1.316
    Putere Rep
    36

    Implicit

    [QUOTE=Rapsodia;355467]Habar nu am cum ai descoperit forumul asta, nu te stiam membru. Cat despre faptul ca topicul e despre tine, cred ca exagerezi. Nu scriu mizerii, cum nici tu ni scrii, fiecare scrie exact ce crede si despre cine crede. Eu am zis parca mai sus, nu e important omul ci ideea. Asta ar fi prima parte.


    Septembrie 2007, scrie in coltul din dreapta sus, cred ca ar trebuii sa avem ceva respect pentru membrii vechi, plus ca se pare ca ai ratat showrile dintre Zoso si Mezei pe vremuri.... hai ca poate mai vine si Mezei sa ne bage in seama pe aici din templul lui de fildes

  6. #16
    Avatarul lui haotik
    haotik este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    47
    Posturi
    1.316
    Putere Rep
    36

    Implicit

    2. sunt niste oameni foarte capabili pe aici... nu-ti faci decat tie rau daca crezi ca doar cei activi si care raspund pe aici sunt toti, oameni care te pot ajuta in diferite situatii (da stiu, sunt pensionar ma doare in p*** de toti) dar atunci de ce sa mai pierzi vremea cu astfel de lucruri. Adica eu am renuntat sa il mai urmaresc (in primul rand pentru ca atunci cand simteam ca am ceva de zis si postam nu imi apareau comentariile, zoso da vina pe Akismet, asta e viata pana la urma) dar asta nu inseamna ca nu-l respect pe Vali Petcu sau nu recunosc faptul ca m-a ajutat foarte mult intr-o anumita perioada a vietii mele.

  7. #17
    Avatarul lui Rapsodia
    Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    29
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.695
    Putere Rep
    29

    Implicit

    @ Haotik - topicul nu e despre Vali Petrcu, faptul ca s-a recunoscut in descriere e problema lui, la fel cum si ti daca te regasesti intr-un topic despre casa Buhnici, sau cripto, e treaba ta, nu a celui care ridica o problema [ reala sau doar in capul lui ]. Nu am scris nimic jignitor in topic, care sa poata fi considerat atac la persoana. Discutam un comportament - au ma rog, asta intentionam. A devenit o discutie despre Zoso. El in schim zice:

    Citat Postat în original de zoso Vezi Post
    fă un pas în spate și uită-te la ce mizerii scrii, gratuit, despre mine.
    și acum cu topicul ăsta.
    iar eu repet:

    Cat despre faptul ca topicul e despre tine, cred ca exagerezi. Nu scriu mizerii, cum nici tu ni scrii, fiecare scrie exact ce crede si despre cine crede. Eu am zis parca mai sus, nu e important omul ci ideea.
    Nu postez comentarii pe blogul lui, citesc doar ca sa caut idei despre ce anume as mai putea scrie si eu, legat de evenimente din tara [ pare mai simplu sa cauti la altii decat sa rasfoiesti intreaga blogosfera ]. Daca am mai scris despre el, am pus nume si prenume, ca nu ma tem sa-mi scriu opiniile. Imi fac rau daca raspund cu acelasi ton cu care mi se vorbeste? Asta e, nu sunt un bun crestin care zice mersi cand ia o palma, nu intorc obrazul si nici nu zic Iarta-l Doamne ,ca nu stie ce face. Raspund pe acelasi ton, cu riscul de a pierde prietenii care considera ca asta e un bun motiv sa renunti la o prietenie.
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

  8. #18
    Avatarul lui Ciprian.Olaru
    Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0

    Implicit

    am lipsit o perioada din localitate.. si cand sa verific ce mai e nou pe seopedia.. pare ca nimic nu e schimbat

  9. #19
    Avatarul lui zoso
    zoso este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    10th September 2007
    Locaţie
    brasov
    Vârstă
    44
    Posturi
    326
    Putere Rep
    31

    Implicit

    și pentru că omul nu e destul de lovit la cap, s-a apucat să-și lase singur pe blog comentarii la articolele despre mine și să facă și alt blog cu nickul meu, ca să fie treaba treabă. asta în timp ce se dă curat și nevinovat.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. despre SEO, despre Google
    De teodor98 în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 11th June 2013, 18:06
  2. Despre Pfa
    De Pîrvan Marian în forumul Utile
    Răspunsuri: 50
    Ultimul Post: 27th February 2012, 23:21
  3. despre XML
    De cris în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 1st July 2011, 23:17
  4. Despre RSS...
    De webangel în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 30th August 2007, 11:43
  5. Despre <H1> si <H2>
    De slobodan în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 18
    Ultimul Post: 10th December 2006, 13:47

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •