O intrebare adresata membrilor de aici care si-au infiintat o firma. Cat de mult a durat? De ce probleme v-ati lovit? Si eu sunt in curs de .. si deja am obosit de atatea chichite. Au trecut cred 2-3 saptamani deja si inca sunt la stadiul de discutii. Oare mai dureaza mult? De la plasarea dosarului cam cat mai ia?



Răspunde cu citat





