Nu e nicio suparare. E purul adevar. Logic ca scriu la kilogram. Scriam de fapt, acum tre' sa scriu cel putin o tona ca sa poti face un banEl a zis content writer, de aici si mirarea. Mi s-a parut imens 2-3$ la suta de cuvinte
![]()
Nu e nicio suparare. E purul adevar. Logic ca scriu la kilogram. Scriam de fapt, acum tre' sa scriu cel putin o tona ca sa poti face un banEl a zis content writer, de aici si mirarea. Mi s-a parut imens 2-3$ la suta de cuvinte
![]()
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)