Nu e nicio suparare. E purul adevar. Logic ca scriu la kilogram. Scriam de fapt, acum tre' sa scriu cel putin o tona ca sa poti face un ban El a zis content writer, de aici si mirarea. Mi s-a parut imens 2-3$ la suta de cuvinte